Türkiye’nin en büyük seyahat sitelerinden birisi olan Bavul.com’u sizler için inceledik ve Bavul.com güvenilir mi? sorusunun yanıtını aradık. Bunun yanında sizlere bilet iptaliyle ilgili de birkaç deneyim aktardık.

Bavul.com Güvenilir mi?

Bavul.com Güvenilir mi?

Bavul.com güvenilir mi?

Birçok ucuz uçuş arama motorunda göreceğiniz üzere bavul.com sitesi kimi zaman diğer acentalara kıyasla çok daha uygun fiyat vermektedir peki, uçak bileti almak için bavul güvenli mi?

Ucuza uçak bileti almak için uygun fiyatlar sunan ucuz uçuş arama motorları çoğu zaman “ucuz ama güvenli mi?” sorusunu sordurtur insana. Güvenilir olup olmadığını anlamak için muhakkak her şirketin sayfasında bulunan “hakkımızda”, “biz kimiz” gibi sayfalara bakmak çoğu zaman sorun giderici olacaktır.

https://www.bavul.com/faydali-bilgiler/gizlilik-bildirimi

Bavul.com indirim kampanyası

Şu anda hâlâ geçerliliğini koruyan Bavul.com’un uçak biletlerinde 100 TL indirim kampanyası var.  Detaylar 

Kimi zaman da fırsat sitelerinde ya da e-mail ile otel ve uçak biletinde geçerli indirim kuponları da satılmakta ya da dağıtılmaktadır. Bunları da takip etmekte fayda var.

Yukarıdaki bağlantı incelendiğinde de görülecek ki bu şirketin merkezi İstanbul’dadır ve Paravion turizm adıyla hizmet veren bilindik bir şirkettir. Bu yüzden bir kez daha soralım;

Bavul.com Bilet İptali ya da İadesi

Bir okurumuzun bavul.com üzerinden aldığı biletin iptali ile ilgili yazdığı yorum üzerine aşağıda anlatacağım durumu eklemek istedim. Benim de başıma bir bilet iade olayı geldi ve 30 günlük süre verdiler. Sonra 29. günde bana “iade yapamıyoruz” diye geri dönüş yapıldı. Sonrasında ben diretince (konuşmalar aşağıda) ancak yaptılar iadeyi. Yorumsuz bir şekilde aşağıya ekliyorum görüntüleri.

Bavul.com güvenli mi?

rotAvrupa olarak daha önce birçok kez bavul.com üzerinden uçak bileti satın aldık, tecrübelerimize göre bavul.com güvenilir*

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin!

 Online Seyahat Acentalarından Bilet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumadan bilet almayın!