Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Batum ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Batum Ucuz Uçak Bileti

Batum Ucuz Uçak Bileti

Batum Ucuz Uçak Bileti

Batum, Gürcistan’ın en zengin şehirlerinden bir tanesi. Türkiye’den kara yolu ile kolayca gidiliyor olması ve pasaport dâhi istememesinden; sadece kimlikle girilebildiğinden dolayı oldukça popüler bir şehir. Elbette Gürcistan’ın çok ucuz olmasının da bunda etkisi fazla.

Bu güzergahta sadece Türk Hava Yolları uçtuğu için böyle ucuz bilet nadir bulunuyor!

 Vize Durumu:  Gürcistan vizesiz. Sadece kimlikle gidilebiliyor (eski tip kimlikler dahil).

Gürcistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Gürcistan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dâhil harcayacağınız tutar: 116 Euro

Sırbistan’ın para birimi: Gürcistan Larisi

Batum Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e ya da herhangi bir online seyahat acentesine (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 17 Mart Cumartesi, 2018 – 20 Mart Salı, 2018

Fiyat: 85 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

Batum Ucuz Uçak Bileti

Batum Ucuz Uçak Bileti

Batum Nerede?

Batum Otelleri

Batum’da her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.