Bakü kesinlikle tekrar gitmek için can attığım bir ülke. Hem insanıyla hem güzellikleriyle kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Üstelik vizesiz desem yeridir, çünkü sadece 10 Dolar vererek formaliteden bir vize alıyorsunuz. Bakü’ye Ucuz Uçak Bileti fırsatını kaçırmayın!

Bakü'ye Ucuz Uçak Bileti

Bakü’ye Ucuz Uçak Bileti

Bakü’ye Ucuz Uçak Bileti

Azerbaycan’ın milli şirketi olan Azerbaycan Hava Yolları (AZAL) mükemmel bir fiyat sunmuş. Kesinlikle kaçırmamalısınız. Bakü hakkında söyleyecek çok şeyim var, hatta Gezi Rehberi yazdığım nadir şehirlerden birisi.Vizeden gezilecek yerlere kadar çok detaylı bilgiler bulabilirsiniz Bakü Gezi Rehberi

 Vize Durumu:   Yeşil pasaporta vize yok, normal pasaporta ise 10 Dolar karşılığında, form doldurarak 5 dakikada havalimanında alıyorsunuz.

Bakü’de ne kadar harcanır?

Bakü’de ne kadar para lazım olduğunun cevabı Rotavrupa’da yeni hazırlanan online hesaplama aracında ⇒ Seyahat Bütçesi Hesaplama

Bakü Gece Hayatı

Bakü, çok güzel bir gece hayatına sahip. Kesinlikle birçok ülkeyi sollar geçer.

Bakü Uçak Bileti

Aralık ayı Bakü’ye seyahat için mükemmel bir zaman. Hem turistler azalmış oluyor hem de hava sıcaklıkları insani düzeylerde oluyor. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

  • Uçuşlar AZAL ile gerçekleşiyor. Azervaycan Hava Yolları hakkında detaylı inceleme de bulunuyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var
  • Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 55 Euro
  • Uçuş tarihleri:
    • 5-8 Aralık 2017
    •  Kasım’dan Şubat’a kadar sürekli ucuz uçak bileti var 

Uçuşlar için aşağıda ilgilendiğiniz güzergaha tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Travelgenio’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Travelgenio güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Bakü'ye ucuz uçak bileti

Bakü’ye ucuz uçak bileti

Bakü Otelleri

Bakü’de her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 6 Euro’luk hostel odasından 600 Euro’luk Bakü manzaralı odaya kadar her seçenek var. Bakü otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Bakü Nerede?