//Atina’ya Ucuz Uçak Bileti (THY-84 Euro)

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti (THY-84 Euro)

Artık her pazar günü Rotavrupa’da uçak bileti kampanyası günü! Bu serinin ikincisi olarak da komşumuz Yunanistan’ın başkenti Atina’ya ucuz uçak bileti fırsatı. Kasım ayındaki uçuşlar Türk Hava Yolları ile ve 84 Euro‘dan başlıyor.

Atina'ya Ucuz Uçak Bileti

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti

Atina aynı zamanda Yunan mitolojisinin de başkenti. Binlerce yıllık yapıları ve günümüze kadar korunmuş olan şehrin mutlaka görülmesi gerekiyor.

 Vize Durumu:  Schengen vizesi ya da yeşil pasaport gerekiyor.

Atina’da Ne Kadar Para Harcanır?

Atina’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Atina Uçak Bileti

Kasım ayı Atina’ya seyahat için güzel bir zaman. Havanın sıcaklığı gidiyor ve ince bir montla terlemeden, üşümeden gezebiliyorsunuz.

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Cumartesi gidiş-Pazartesi dönüş;

Tarihler: 11-13 Kasım 2017 (Tarihlerle biraz oynayabilirsiniz, hemen hemen aynı fiyatlar var kasım ayı içinde)

Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 84 Euro

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Travelgenio’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Travelgenio güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Atina Ucak Bileti

Atina Ucak Bileti

Atina Otelleri

Atina’da her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 7 Euro’luk hostel odasından 300 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Atina otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Atina Nerede?

2017-10-01T00:39:12+02:0001 Ekim, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin