//Atina’ya Ucuz Uçak Bileti (67 Euro)

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti (67 Euro)

Yunanistan’ın başkenti Atina’ya güzel fiyatlarla uçak bileti almak mümkün. Genelde gidişler ucuz, dönüşler pahalı olur ama bu kez gidiş-geliş 67 Euro gibi güzel bir rakama Atina’ya Ucuz Uçak Bileti var.

Atina'ya Ucuz Uçak Bileti

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti

Daha önce 2 kere gittiğim, fırsat bulsam 3. kez de gidebileceğim bir yer Atina. Gayet güzel korunmuş ve bütçenizi çok yormayacak bir şehir.

 Vize Durumu:   Geçerli Schengen Vizesi ya da Yeşil Pasaport sahibi olmalısınız.

Atina’da ne kadar harcanır?

Atina’da ne kadar para lazım olduğunun cevabı Rotavrupa’da yeni hazırlanan online hesaplama aracında ⇒ Seyahat Bütçesi Hesaplama

Atina Uçak Bileti

Ekim ayı Atina’ya seyahat için mükemmel bir zaman. Hem turistler azalmış oluyor hem de hava sıcaklıkları insani düzeylerde oluyor. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

  • Uçuşlar Aegean Airlines ile gerçekleşiyor. Bagaj hakkı, ikram ve diğer konular hakkında linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Bagaj hakkınız yok.
  • Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 67 Euro
  • Uçuş tarihleri:
    • 19-22 Ekim 2017
    • Neredeyse tüm ekim ayı boyunca sürekli ucuz uçuş var.
    • Günde birden çok uçuş var, dilediğiniz saatte uçuş bulmanız mümkün

Uçuşlar için aşağıda ilgilendiğiniz güzergaha tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripair’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripair güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Atina ucuz uçak bileti

Atina ucuz uçak bileti

Atina Nerede?

2017-07-08T10:36:51+02:0008 Temmuz, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin