Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Atina’ya ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Atina'ya ucuz uçak bileti

Atina’ya ucuz uçak bileti

Atina’ya Ucuz Uçak Bileti

Atina, Yunanistan’ın başkenti ve yüzyıllar boyunca büyük imparatorluklara ev sahibi yapmış antik bir şehirdir. Atina; geçmişten beri ticaret ve medeniyet merkezi idi, bundan dolayı günümüze kadar ulaşan tarihi eserler çok fazladır. İstanbul’dan sadece 1.5 saatte ulaşılan Atina’ya ucuz bilet bulmuşken kaçırmayın.

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz. Ülkeden ülkeye değişmekle birlikte Schengen Vizesi almak ortalama bir hafta sürüyor.

Yunanistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Yunanistan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: 165 Euro

Yunanistan’ın para birimi: Euro

Atina Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Aegean Airlines ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız yok
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 11 Nisan Çarşamba, 2018 -14 Nisan Cumartesi, 2018

Fiyat: 63 Euro

Atina Uçak Bileti

Atina Uçak Bileti

Atina Nerede?

Atina Otelleri

Atina’da her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Euro bu kadar pahalı olmasına rağmen kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.