Atina-Sofya-Bari-Roma-Bükreş (İzmir Çıkışlı da Mümkün) 383 TL

Atina-Sofya-Bari-Roma-Bükreş (İzmir Çıkışlı da Mümkün) 383 TL

Atina-Sofya-Bari-Roma-Bükreş (İzmir Çıkışlı da Mümkün) 383 TL

Tekrar yeni ve ucuz bir rota ile karşınızdayız. Benzer tarihler için, sadece Türkiye içinde 6 kere uçak kulanarak bir rota yapmaya çalışsanız daha pahalıya geliyor:) Bu rota için başlangıç ve bitişi İzmir de yapabilirsiniz, fiyat aynı oluyor. Lafı uzatmadan detaylara geçelim. Bu şekilde ucuz ve verimli rota hazırlayıp sunan tek web sitesi Rotavrupa!


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.


Rota Bilgileri

Rota İstanbul’dan başlayıp yine İstanbul’da bitiyor. Ama İzmir başlangıçlı da yapabiliyorsunuz, onun da biletini aşağıda verdik.

Bu rotadaki seyahat başlangıç tarihi:  28 Eylül 2016, bitiş tarihi ise  10 Ekim 2016.

Bu rota için Schengen vizesine ihtiyacınız var.

Rota Güzergahı

Rotanın güzergahı şu şekilde: İstanbul-Atina (Yunanistan) – Sofya (Bulgaristan) – Bari (İtalya) – Roma (İtalya) – Bükreş (Romanya) – İstanbul

Ya da İzmir-Atina (Yunanistan) – Sofya (Bulgaristan) – Bari (İtalya) – Roma (İtalya) – Bükreş (Romanya) – İstanbul

Rotadaki Ulaşım Araçları

Rotada toplam 6 adet uçak bileti bulunuyor.

Rotada kullanılan Pegasus Hava Yolları, Ryanair ve Wizzair ile ilgili bilgi almanız şiddetle tavsiye edilir. Bu konu hakkında hazırladığımız yazılara Wizzair ve Ryanair bagaj hakkı ve online check-in gibi konular hakkında bilgi almak için mutlaka göz atmalısınız.

Biletleri Alma Yöntemi

Uçak biletleri nerede ucuz ise oraya gidip satın almanız konusunda yönlendiriyoruz sizleri. İlgili uçuşları en ucuz veren site her zamanki gibi Momondo.

Uçuşlar için her birinin altına “yeşil butonlar” koyduk. Bu sayede de tek tek biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları’dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta Wizzair ile olan uçuşlarda Wizzair’e tıklayarak biletinizi alabilirsiniz.

Rota Detayları

İstanbul – Atina 28 Eylül 2016

Başlangıç şehri olan Viyana’ya gitmek için Pegasus Hava Yolları’nın ucuza sunduğu bileti almalısınız. Bilet Fiyatı: 95 TL

İstanbul-Atina Ucuz Uçak Bileti

İstanbul-Atina Ucuz Uçak Bileti

İzmir – Atina 28 Eylül 2016

Eğer İzmir’den geliyorsanız yine İstanbul aktarmalı uçuşun fiyatı direk İstanbul’dan kalkan uçak ile aynı. Yine Pegasus’un sitesinden İzmir-Atina olarak seçin ve istediğiniz uçuşu alın.

İzmir-Atina Ucuz Uçak Bileti

İzmir-Atina Ucuz Uçak Bileti

Atina – Sofya 30 Eylül 2016

Atina’dan da Sofya’ya geçmek için yine uçak en ucuz yol. Bilet Fiyatı: 33 TL

Atina-Sofya Uçak Bileti

Atina-Sofya Uçak Bileti

Sofya – Bari 3 Ekim 2016

Sofya’dan İtalya’nın pek bilinmeyen ve göreceli olarak daha az turiste sahip olan şehri Bari’ye ulaşım yine uçakla. Bilet Fiyatı: 68 TL

Sofya-Bari Uçak Bileti

Sofya-Bari Uçak Bileti

Bari – Roma 5 Ekim 2016

Bari’den de Roma’ya yine ulaşım uçakla. Hatta 3 farklı saat seçeneği var, istediğinizi seçebilirsiniz! Bilet Fiyatı: 33 TL

Bari-Roma Uçak Bileti

Bari-Roma Uçak Bileti

Roma – Bükreş 8 Ekim 2016

Ve Roma’dan sonra Bükreş! Açıkçası benim en sevdiğim şehirlerden birisi oldu Bükreş. Gitmeniz şiddetle tavsiye olunur. Bu uçuşta da iki tane alternatifiniz var. Dilerseniz Blue Air’in aktarmalı ve daha ucuz olan biletini alıp 5-6 saat de Torino’da geçirebilirsiniz. Dilerseniz de Wizzair’in direk uçuşunu alabilirsiniz. Tercih sizin. Bilet Fiyatı: 54 ya da 67 TL

Roma-Bükreş Uçak Bileti

Roma-Bükreş Uçak Bileti

Bükreş – İstanbul 10 Ekim 2016

Son olarak da Bükreş’ten İstanbul’a ya da yine aynı fiyatla İzmir’e gidebilirsiniz. Bileti yine Pegasus’un kendi sitesinden almalısınız. Bilet Fiyatı: 133 TL

Bükreş-İstanbul Uçak Bileti

Bükreş-İstanbul Uçak Bileti

Bükreş-İzmir Uçak Bileti

Bükreş-İzmir Uçak Bileti

Rota’nın Toplam Maliyeti

Basit bir hesapla sadece ulaşımları toplarsak; 383 TL ulaşım için gidecek. Ve bu paraya 4 ülke ile 5 şehir gezmiş olacaksınız!