atinaAtina’ya Uçak Bileti 60 TL (Eylül 2016)

Neredeyse yurtiçi uçak bileti fiyatına Atina’ya uçak bileti alabilirsiniz! Bu biletler tahminimizce çok kısıtlı olup plan yapmak için acele etmelisiniz.

Uçuş Pegasus Hava Yolları ile. Pegasus ile uçarken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı okumadan bilet almayın. Ayrıca yazının tamamını okuyun, Roma’ya da gidebilirsiniz. Hatta sunulan basit rota şöyle: İstanbul-Atina-Roma-Milano-İstanbul. Roma-Milano arası da otobüs ile ucuza ulaşım sağlanabilir. Ryanair kullanma kılavuzu yazımıza da bakın. Bu biletler bu sezonda bulanabilecek en ucuzları! Dileğinize göre tarihlerle oynayabilir, yeni yerlere de bakabilirsiniz. Biletler tükenebilir endişesi ile hızlıca girdik bu yazıyı. Anlaşılmayan yerler olursa ya da alternatifler için aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ FİYATLARI ŞU ANDA ARTMIŞ DURUMDA (10 AĞUSTOS 2016; 15:02) FAKAT PEGASUS HALA 70 TL BANDINDA BİLET SUNUYOR.

Bilet detayları:

Pegasus için örnek tarih: 19 Eylül 2016, 21 Eylül’de de fiyatlar uygun. Bunu 15 günlük görünümde çok daha iyi görebilirsiniz. Ama bu görünümde de bazen yanlış fiyatlar olabiliyor, en doğrusu 3 günlük görünümde gördüğünüz fiyatlardır.

atina ucuz bilet pegasus

atina ucuz bilet pegasus

Pegasus ile Atina’ya olan bileti nasıl alacaksınız?

Flypgs.com adresine gidin, İstanbul Sabiha Gökçen-Atina olarak uçuşu seçin ve 19 Eylül 2016 tarihini seçin ve biletinizi alın.

Bu bilet bitince ya da tarih uymuyorsa Aegean Airlines ile olan uçuşları aşağıdaki linkten tıklayarak alabilirsiniz, onların da fiyatı 72 TL.

Aegean ile nasıl alacaksınız?

Aşağıdaki butona tıklayıp Momondo’ya gidin, Tripsta ya da Airtickets yazılarına tıklayıp bletinizi alın. Tripsta 29 TL yazmasına rağmen ödeme sayfasında 72 TL oluyor. Yine de çok karlı!

istanbul atina ucuz uçak bileti

atina turu avrupa

Atina-Roma Ucuz Bilet

Hatta Roma’ya da ucuz uçak bileti var Atina’dan. Onun için de aşağıdaki butondan alabilirsiniz. Başta da belirttiğimiz gibi  Ryanair Kullanma Kılavuzu  yazımızı okumadan bilet almayın!

atina roma ulaşım

Roma-Milano Ulaşım

Flixbus ile ulaşım çok rahat olacaktır. Satın almak için yine aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Roma-Milano otobüs bileti fiyatları da 9 Euro ile 19 Euro arasında değişiyor, şu anda 9 Euro’luk biletler mevcut, bunlardan da alabilirsiniz.

Milano-İstanbul

Burada birkaç seçenek var; en ucuzu Aegean Airlines ama o da aktarmalı, o yüzden Atlasglobal’in biletini alabilirsiniz.

milano istanbul ucuz uçak

Sonuç olarak kabataslak bir hesap yaparsak eğer; neredeyse bir ay kadar önce alınan biletler ile toplamda (60+75+30+177) 342 TL vererek 2 ülke, 3 şehir yapmış oluyorsunuz. Eylül ayı gibi çok yoğun bir ay için de bu gayet iyi bir rakam.