Aerobilet yine kod ile uçak biletlerinde ekstra indirim yaptı. İndirimin miktarı çok olmasa da yine de bilet alacaklar için uygun bir fırsat olabilir. Git-gel alınsa toplamda 30 TL kâr elde ediliyor. Ama bu indirim için Aerobilet indirim kodu gerekiyor. Detaylar yazının devamında.

Aerobilet İndirim Kodu

Aerobilet İndirim Kodu (Görsel Aerobilet’ten alınmıştır)

Aerobilet İndirim Kodu

Bu indirim sadece bugün (1 Aralık 2016) için geçerli. Biletlemenin bugün saat 23:00’a kadar yapılması gerekiyor.

Açıkçası biletleri aradık, normalde aerobilet indirim kodu sunduğunda bunun yanında bir de ucuza mal edilebilecek uçak bileti bulup onunla beraber sunuyoruz ama burada kayda değer bir indirimli bilet görmediğimiz için sadece indirim kodunu vermekle yetiniyoruz. Eğer tam bu sıralar Atlasglobal’den uçak bileti alacaksanız bir de Aerobilet’ten kontrol edip; hâlâ uygunsa alabilirsiniz.

Atlasglobal uçuşlarında geçerli, 15  TL’lik indirim kodu: KK146

Burada neyi kastediyoruz?

Bazı uçak biletleri başka yerlerde daha ucuz olabilir. Bunun için de size çoğu zaman tavsiye ettiğimiz Momondo üzerinden de uçak bileti fiyatlarını kontrol edebilirsiniz.

İndirimin kodunun nasıl kullanılacağını 34 TL’ye Atina Uçak Bileti kampanyasını haber verdiğimiz yazıda anlattık. Link sizi direk ekran görüntüleri ile anlatımın olduğu kısma yönlendirecek.

Kampanya Detayları:

  • İndirim kodu sadece Aerobilet’in mobil uygulamasında geçerlidir.
  • İndirim kodu 1000 adetle sınırlı,
  • Aerobilet indirim kodu sadece Atlasglobal uçuşlarında geçerlidir.
  • Biletinizi istediğiniz tarihe alabilirsiniz, bunun için bir sınırlama yok.

Aerobilet Nasıl? diyorsanız bu yazıya göz atabilirsiniz.