Aerobilet.com güvenilir mi? Birçok ucuz uçuş arama motorunda göreceğiniz üzere aerobilet.com sitesi diğer tüm acentalara kıyasla çok daha uygun fiyat vermektedir peki, uçak bileti almak için Aerobilet güvenilir mi?

Aerobilet.com güvenilir mi?

Aerobilet.com güvenilir mi?

Aerobilet.com güvenilir mi?

Ucuza uçak bileti almak için uygun fiyatlar sunan ucuz uçuş arama motorları çoğu zaman “ucuz ama güvenli mi?” sorusunu sordurtur insana. Güvenilir olup olmadığını anlamak için muhakkak her şirketin sayfasında bulunan “hakkımızda”, “biz kimiz” gibi sayfalara bakmak çoğu zaman sorun giderici olacaktır.

https://www.aerobilet.net/a/support

Yukarıdaki bağlantı incelendiğinde de görülecek ki bu şirketin merkezi Rusya’da ve yaklaşık 8 ülkede faaliyet gösteren büyük bir şirket.

Aerobilet Bilet iptali ya da Bilet Değişimi

Aerobilet üzerinden bilet aldıysanız ve eğer bu bileti iptal etmek istiyorsanız havayolu firması ile değil, Aerobilet ile görüşmelisiniz. Yine aynı şekilde Aerobilet üzerinden aldığınız biletinizde eğer herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız Aerobilet ile görüşmelisiniz.

Aerobilet İletişim

Aerobilet’e ulaşmak için 444 000 3 numaralı telefondan ya da site üzerindeki canlı destekten ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Facebook sayfaları üzerinden de mesaj atabilirsiniz.

Aerobilet İndirim Kuponları Kodları

Aerobilet indirim kuponları son zamanlarda mobil uygulamasını kullanmaya teşvik etmek için uygulama üzerinden sıkça verilmektedir. Bu miktarlar kimi zaman 15 TL iken kimi zaman ise 100 TL indirim kuponu da olabiliyor. Bu yüzden mobil uygulamasını takip etmekte fayda var.

Elbette indirim kuponu var diye direk almayın. Momondo‘dan da araştırıp biletinizi -eğer hala uygunsa- öyle alın.

Bu kuponlardan faydalanmak için Uçak Bileti Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: https://www.rotavrupa.com/category/ucak-bileti-kampanyalari/

Üye Olanlara Aerobilet 15 TL indirim Kodu

Aşağıda paylaşacağımız bağlantıdan Aerobilet’e üye olarak ilk alışverişinizde kullanmak üzere 15 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz. Bu indirimi dilediğini uçuşta, istediğiniz platformu kullanarak (mobil, tablet, bilgisayar) harcayabilirsiniz.

Aerobilet 15 TL indirim kuponu için kayıt

Aerobilet.com güvenli mi?

rotAvrupa olarak daha önce birçok kez aerobilet.com üzerinden uçak bileti satın aldık, tecrübelerimize göre aerobilet.com güvenilir*

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin!

 Online Seyahat Acentalarından Bilet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumadan bilet almayın!