Aegean Airlines indirimi

Aegean Airlines İndirimi

Aegean Airlines indirimi

Aegean Airlines indirimi

Yunan hava yolu şirketi ve Star Alliance üyesi olan Aegean Airlines bugün yeni kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kapsamında 80,000 koltuk 19 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılacak. Aegean Airlines’ın uçuş noktaları arasında İstanbul ve İzmir var. İzmir’den Atinaya, İstanbul’dan ise Atina ve Selanik’e direk uçuşlar bulunuyor.

Fiyatları biraz incelediğimizde güzel fiyatlar olduğunu ve duyurmaya değer olduğunu gördük. Aşağıda da örnek fiyatları içeren resimleri göreceksiniz.

İndirim Hangi Tarih Aralığında Geçerli?

1 Haziran 2016 ile 29 Ekim 2016 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli.

Bileti Hangi Tarihler Arasında Almalı?

19 Mayıs 2016 tarihine kadar biletinizi satın almanız gerekiyor.

Aegean Airlines Kampanyası Örnek İndirimli Biletler

İndirim Detayları

İndirim şu şekilde kurgulanmış;

Atina’ya gelirken 19 Euro’dan başlayan fiyatlar, Atina’dan başka yere giderken 41 Euro’dan başlayan fiyatlar. Dönüş biletleri için alternatif yollara da başvurabilirsiniz eğer uygun bilet bulamazsanız.

Aegean Airlines Bagaj Hakkı Var Mı?

Seçili biletler en ucuz biletler olduğu için GoLight Fares olarak geçer ve GoLight Fare kategorisinde bagaj hakkınız yok. Bunu da göz önünde bulundurup biletinizi alın. Ama Decathlon’da satılan sırt çantaları ile uçak içine binmek konusunda sıkıntı yaşamazsınız, tecrübe ile sabit.

Kampanya Koşulları

(http://en.aegeanair.com/plan/offers-competitions/domestic-offer/?utm_source=Newsletter130516-GR-EN&utm_medium=email&utm_content=mainGR&campaign=AllDomesticA3_130516)

Promotion is valid for GoLight fares and refers to all direct domestic flights. The promotion is valid for bookings until 19/05/2016 and travel from 01/06/2016 until 29/10/2016 for flights operated by Aegean. Fares refer to one way travel and include all taxes per passenger for tickets purchased through aegeanair.com. The lowest available fare in Golight category for flights to Athens is €19 and €41 for flights from Athens. For the flights from/to Thessaloniki the lowest available price is €19. For the PSO routes (from/to Athens to Astypalaia, Zakynthos, Leros, Milos, Naxos, Paros, Syros, Skyros Kalymnos, Kythira, Ikaria, Skiathos, Karpathos and from/to Rhodes to Karpathos, Kasos, Sitia, Kos, Kalymnos, Leros, Astypalaia and Kastelorizo) the lowest available fare is €43. In case of ticket cancellation, refund policy is applied depending on fare category. Ticket changes are permitted – relevant charges depend on fare category. Payment card fees do not apply for transactions with Debit and Credit cards. One hand luggage up to 8kg is allowed on GoLight fares.