Atina Ucuz Uçak Bileti

Atina Ucuz Uçak Bileti

34 TL’ye Atina Uçak Bileti Alalım

Evet, yine bir kampanya ile sizi ucuza Avrupa’ya gitmeniz için Rotavrupa’dan adım adım 34 TL’ye Eylül 2016’da bilet nasıl alınır bunu göstereceğiz. Öncelikle şunu belirtelim, bu kampanya sadece 29 Temmuz 2016 saat 23:59’a kadar geçerli, bu yüzden acele etmelisiniz.

ALMANYA’NIN DA BİRÇOK KENTİNE 66 TL’YE UÇUŞ VAR. SAYFANIN EN AŞAĞISINDA BİLGİLER MEVCUT.


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.

İlk olarak bilet Aerobilet mobil uygulaması üzerinden alınıyor. Bu yüzden IOS ya da Android telefonunuza uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonrasında da adım adım, uçuş tarihlerini seçmeli, ilgili uçuşu seçmeli ve ödeme sayfasına gelip indirim kodu olan YD286 kodunu girmelisiniz. İşlem bu kadar!

Örnek tarih olarak 21 Eylül 2016’daki uçuşu seçtik. Birçok alternatif de var, önceki ve sonraki günlerde. Ama bu tarihler size uymuyor ise ve başka tarihler isterseniz ne yapmalısınız?

Aerobilet’in web sitesine girip, uçuşları seçip arama ekranındaki aylık görünümden size uygun tarihleri seçebilirsiniz.

Atina Ucuz Uçak Bileti

İlgilendiiniz tarihlerdeki uçak bileti fiyatlarını yukarıdaki grafikten görebilirsiniz

Bu kampanya sadece Atina için geçerli değil aslında ama en ucuz uçuş bu olduğu için en ucuz da bu oluyor. Çünkü Pegasus Hava Yolu uçuşlarında indirim kodu geçerli değil.

Adım Adım Anlatım

1- Aerobilet mobil uygulamasını edinin,

2- İstanbul-Atina uçuşunu seçin

3- Uçuş tarihlerinizi seçin,

4- Çıkan sonuçlardan en ucuzunu seçin,

5- Ödeme sayfasında kişisel bilgilerinizi doldurun,

6- İndirim kuponu alanına YD286 kodunu girin ve uygula diyin.

34 TL’ye Atina biletiniz hayırlı olsun!

Ucuz Almanya Uçuşları

Daha neler çıkabilir kampanyadan diye araştırırken Almanya’nın birçok kentine de 66 TL’ye bilet alınabileceğini bulduk. Uçuşlar Onurair ile olduğundan indirim kuponu geçerli oluyor.

Uçuşlar daha çok kasım ayı içerisinde olsa da Ekim ayında da birçok ucuz bilet bulmak mümkün. Yine Aerobilet’in web sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Almanya Kampanyalı Biletler

Almanya Kampanyalı Biletler